Bauhaus Tanzt

57183853_2136624453121608_2171428696265588736_n

Bauhaus Tanzt

Bauhaus tanzt (Австрія) – міждисциплінарна театральна вистава від австрійського мистецького колективу PUC: Bauhaus tanzt, що поєднує музику, танець та візуальне мистецтво.

Цей проект натхненний авангардним футуристичним балетом Triadisches Ballett, який був вперше представлений відомим німецьким митцем Оскаром Шлеммером в 1922 році і став одним з найбільш резонансним балетом свого часу.

Однією з головних концепції оригінального балету Оскара Шлеммера є роль людської ідентифікації в мистецтві. На початку століття світ стояв на порозі індустріальної революції, ідеї якої захоплювали митців та породжували дискусії. Сьогодні, коли технології не тільки замінили фізичну працю людини, а й формують власний інтелект, питання не витрачає актуальності. Саме воно є центральною темою дослідження у виставі Bauhaus Tanzt.

Три танцівниці відображають концепцію тріадичності, задану Оскаром Шлеммером, а піаніст виконує Сонати та Інтерлюди геніального митця Джона Кейджа, іноді перериваючись на імпровізацію. Особливістю витвору Кейджа є виконання композиції на підготовленому фортепіано. Композитор занотував не тільки ноти, а й модифікації струн інструменту, що досягаються за допомогою будівельних гривнів. Таким чином звук фортепіано набуває нових, незвичайних забарвлень.

Костюми для вистави, що є одним з центральних елементів витвору були розробленні та створені українським брендом OVA.L. На противагу традиційному танцювальному костюму, що допомагає руху виконавця, костюми Bauhaus Tanzt модифікують та визначають рух танцівниць.

Вистава складається з двох частин, випущених в різний період часу і які по суті є продовженням одного творчого дослідження.

Команда проекту: Марія Шурхал, Анна Поссарніг, Естер Петрані та Амір Ахмаді.

Performance is supported by «DANCE ON TOUR AUSTRIA» – a project by Tanzquartier Wien in cooperation with the Federal Ministry for Europe, Integration and Foreign Affairs. More – tqw.at/en/dance-on-tour-at/

29 квітня, 15:30 – 18:00
Нова зала ДК Молодіжний, Маріуполь, Харлампіївська, 17
Кількість місць обмежена – всього 70
Вільна посадка
Квитки: https://concert.ua/uk/event/bauhaus-tanzt

ПILA фото 2maxresdefault