IYOV

iyov_photo_1
IYOV

Режисер: Влад Троїцький

Опера «IYOV» – містично-театральне дійство від режисера Влада Троїцького та композиторів NOVA OPERA. Твір написано у синтетичному жанрі, який вперше в історії світової музики поєднав оперу, реквієм та ораторію. Драматургію перформансу засновано на контрастному союзі речитативів та музичних номерів, написаних на тексти канонічної католицької меси.

Опера створена за книгою Йова зі Старого Заповіту з використанням латинських сакральних текстів. Проте постанова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це – історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Це – сповідь про страждання, яка перетворюється на оду життю. Безмежна віра Йова не лише дарує надію, а й повертає все втрачене під час випробувань.

Музичним відкриттям твору є використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та ударним інструментам він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом навіть на генератор електронних звуків. А ще – ударні, віолончель, біблійні монологи та вокал на межі людських можливостей, театр, бароко і середньовіччя, вальс, тріпхоп і бітбокс. Це – містерія народження нового звуку – проникливого, чуттєвого та зрозумілого всім.

1 травня, 19:00
Будинок культури Металургів
Квитки – concert.ua/uk/eventpage/iyov-mariupole

dakhdaughtersvlcsnap-2018-03-18-15h33m26s599