OY Sound System

OY Sound System
OY SOUND SYSTEM

Хоча цей етно-електронний гурт називають “новою українською музикою”, заснований він був ще у 2012 році братами Галаневичами. Марк знайомий слухачам, як вокаліст “ДахиБрахи”, а Тарас — як електронний музикант. З допомогою гітариста Євгена Слав’яного та співачки Вікторії Родко вони доносять українському слухачеві свій погляд на те, що оточує кожного з нас — серйозний, та водночас насмішкуватий.

Перший альбом «Attention! Attention!» побачив світ лише в серпні 2017. І це не дивно, бо Марко довго сприймав гурт, як забавку, приділяючи йому вільний від “ДахиБрахи” час. Але OY Sound System — це та музика, якої не вистачало в українському електронному сегменті. Це невимушений, легкий саунд, який дає слухачеві можливість байдикувати, хоча у піснях підіймаються доволі серйозні теми.

Унікальне звучання створює мікс з українського фольклору, дабстепу, реггі, попу та навіть електро-року. Водночас слово “фольклор” не має збити вас з пантелику, якщо очікуєте почути молодшого брата “ДахиБрахи”. У музиці останніх втілюється українська самобутність, що звучить крізь товщу часу. А ось OY Sound System робить ставку на питання сучасного українського суспільства, що дається їм дуже вдало.

1 травня, 18:00
CENTRAL STAGE

odunvkanoeAle viter