Смута

«Смута» / Центр сучасного мистецтва «ДАХ»

«Смута» – історично-психологічна трагедія від Влада Троїцького за п’єсою геніального драматурга та театрального філософа KLIMа.

Щоб висидіти виставу на добрих чотири години, треба або дуже любити театр, або вистава має бути дуже цікава. Постановка вистави «Смута» – це два в одному. Це відмінна постановка і дивовижна атмосфера, коли у камерному просторі глядачі стають впритул до дійства.

Історична вистава про період Смути після смерті Івана Грозного перетворюється у філософські діалоги про пошук істини та правди як суб’єктивного сприйняття істини. В сюжеті присутні три сторони – наступник Івана Грозного Борис Годунов, який прийшов до влади сумнівним способом, син-наступник Грозного Лжедмитрій і зовнішні сили, які допомагаюсь Лжедмитрію отримати владу. І у кожного своя правда і правота в даній ситуації, кожному згодом хочеться вірити

У «Смуті» є головний протагоніст, але нема антагоніста. Бо смута – це невизначеність, яка дозволяє приміряти різні точки зору, різні варіанти розвитку подій.

Режисер, постановник, сценограф – Влад Троїцький
Драматург – KLIM
Музика – Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Софія Баскакова, Маруся Іонова, Надія Голубцова
Художниця з освітлення – Астхік Григорян
Актори – Андрій Палатний, Олександр Мартиненко, Олександра Індік, Надія Голубцова, Ігор Димов, Семен Кислий, Маруся Іонова, Володимир Руденко, Софія Баскакова, Віра Климковецька, Володимир Лутіков, Влад Гоголь

Мова вистави – російська, українська

3 травня, 15:30 – 19:00
Нова сцена Палац культури «Молодіжний»
Кількість місць обмежена – всього 70
Квитки – незабаром в продажу

Photo by @BrunoMaesPhotoIMG_5726-web