Gil Kerer Dance Group

Tomer Haperlin (4)

29 квітня у Маріуполі хореограф Гіл Керер разом зі своєю трупою (Ізраїль) представлять збірник трьох постановок під назвою «Dive — 1,2,3».

№1. Поміж нас

Постановка шукає нові способи відчути та відрефлексувати питання боротьби за владу у стосунках, протистояння бажання та волі У спробі набратися достатньо сміливості, щоб відкласти зброю, постановка шукає нові шляхи для виявлення щирості, вразливості, оголеності, сміливості комунікувати. Щоб дозволити собі бачити і бути побаченими; бажати і бути бажаними; і побачити, що може статися, якщо ми наважимося залишити обмеження позаду хоча б на мить. “Поміж нас” – про інтимність, про подорож до якої вона нас кличе.

Прем’єрний показ – «Dance Arena Festival 2014» у Єрусалимі. З того часу відбувалися покази на Канарських островах, Іспанії, Данії, Росії, Італії.

Хореографія: Гіл Керер
Танцівники: Гіл Керер та Алекс Смурак
Музика: Орі Авні Ori Avni
Розробник контенту: Анат Цедербаум
саундтрек: Marianne Faithfull “No Child Of Mine”
Костюми: Лен Бухман

№2. Пірнай

«Ми обираємо місце, ми готуємо ґрунт під ногами. А потім пірнаємо”
“Пірнай” досліджує нашу здатність витримувати внутрішні процеси самоусвідомлення та самопізнання. Дія розгортається навколо площин усвідомленого досвіду та спостереження за процесом повної ідентифікації у щирому намаганні віднайти і повернути те, що на дні. “

“Пірнай” – це творча колаборація Гіла Керера, Анати Цедербаум та бельгійської музикантки Джоанни Брамлі. Покази вже відбувалися на різних майданчиках та фестивалях Ізраїлю, Хорватїї, Франції, Сінгапуру, Італії, а у Гетеборзі (Швеція) постановка зайняла 3-тє місце на змаганні ilDance.

Режисура: Гіл Керер та Анат Цедербаум
Танець: Гіл Керер
Музика: Джоанна Брамлі

№3. Nice​ ​To​ ​Beat​ ​You

Постановка розповідає історію пристрасної зустрічі чоловіка та жінки. Їхні стосунки напружені та хаотичні, але навіть у них можна віднайти комфорт. Біль, бажання та витонченість сплітаються і відновлюють баланс у боротьбі за владу.

Прем’єра відбулася в рамках програми​​ ​»Ensemble​ ​Bat​ ​Sheva​ ​Dancers​ ​Create​ ​2017″​.

Режисура та виконання: ​Гіл Керер та Коріна Фрайман
Музика:​ ​​ ​Rubel​ ​-​ ​Quando​ ​Bate​ ​Aquela​ ​Saudade,​ ​Screech​ ​-​ ​The​ ​12​ ​Hours​ ​Movie​ ​specialist
Світло: ​Йоав Барел

Джіл Керер

Незалежний танцюрист, хореограф з Тель-Авіву. Народився у 1987 році.

На початку своєї хореографічної кар’єри Джіл створив соло-постановку “Пірнай” у співпраці з Анатою Цедербаум. Постановка перемогла на Machol​ ​Shalem​ ​Festival​ ​2011 у Єрусалимі та посіла 3-тє місце на ​фестивалі ILDANCE у Швеції.

У 2012 Джіл створив постановку “Мовчазні частини”, яка отримала приз «2012​ ​Creation​ ​Prize»​ від Асоціація митців Ізраїлю. У наступні роки хореограф створює постановки “Поміж нами”, “​The​ ​H​ ​Dilema​”, “Дитя”​ та Nice​ ​To​ ​Beat​ ​You.

Коріна Фрайман

Почала танцювати у віці 6-ти років. У 2006 році розпочала навчання у Школі танцю Тамари Маяльник, а згодом почала виступати у Єрусалимському театрі танцю.
З 2014 по 2017 доєдналася до​ колективу сучасного танцю Бат-Шева і виступала у постановках Охада Нахаріна, Еяля Шарона та Данієля Агамі.

У 2016 році береться за вивчення мови рухів “гага” створену Охадом Нахаріним. Під час роботи у колективі Бат-Шева Коріна Фрайман починає співпрацю з Джілом Керером. З серпня 2017 танцює у команді ​Vertigo​ ​Dance​ ​під керівництвом Ноа Вертхайма.

29 квітня, 19:00
БК «Молодіжний»
Квитки незабаром у продажу

30582029_1617063255077733_2932847632441147392_nмаріуполь.футболку