#деньнезалежності

маріуполь.футболку

#деньнезалежності – багатогодинне документальне відео, що складається із множини індивідуальних інтернет-стрімів із території України, що були зібрані протягом 24 серпня 2017 року через різні соціальні мережі та хронологічно упорядковані.

Головні персонажі відеороботи – це випадкові громадяни, які через призму різних поколінь, професій, релігійних і політичних переконань представляють віртуальний зріз української реальності і стають провідниками у свою повсякденність. Авторки і автори трансляцій використовують камеру як інструмент для спілкування чи різновид розваги, а глядач через перформативні мізансцени має можливість зануритись у мікросвіти людей, які проживають один і той же день у різних точках України: від заходу до так званих ЛНР і ДНР, від столиці і до Криму.

Герої та героїні відео розкривають тему незалежності по-різному: це, наприклад, жіноча емансипація, політична індиферентність, свобода вибору і, звичайно, роздуми про українську незалежність. Зрештою, це відео через свою тривалість перетворюється на суцільну пряму трансляцію —маніфестацію відмінності, яка не вписується у жодну із узагальнених образів країни. Водночас воно демонструє той спектр тем, який єднає людей поза ідеологічними конструктами і ними стають стосунки, секс та самотність в часи нових медіа.

Тривалість: 6 год.
Глядачі можуть приєднуватись у будь-який час.
Відео не рекомендується для перегляду дітям до 14 років.

Автори/Авторки:
Анастасія Красножон
Галина Лаврінець
Вікторія Миронюк
Костянтин Солодухін
Юрій Юдін
Тереза Яковина

30 травня, 14:00-20:00
БК «Молодіжний»
Мала сцена
Вхід вільний.

Between Us photo by Gino Rosa