«Маріуполь – це вже і є стартап!» – Максим Демський, директор [STARTUP] ГОГОЛЬFEST

 З 27 квітня по 1 травня в Маріуполі проходитиме фестиваль сучасного мистецтва [STARTUP] ГОГОЛЬFEST. За тиждень до початку організатори розповіли чого чекати.

Startup Гогольfest – це більше 16 театрів, музичні легенди, художня резиденція, артисти із Франції, Швейцарії, тощо, і майже 100 подій протягом 5 днів. Палац культури «Металургів», Палац культури «Молодіжний», Платформа «ТЮ», Театр Ляльок, кінотеатр «Перемога», Міський сад та Яхт-клуб «Азовсталь» – такі ключові майданчики фестивалю.

Андрій Палатний, куратор театральної програми фестивалю: «В Маріуполь ми веземо краще з кращого. Це театральні проекти, що вже отримали чимало схвальних відгуків за кордоном. Вони гостро актуальні, соціальні та красиві. Будуть вистави для дітей, будуть незалежні театри та постановки з інших країн, а також візитівка Гогольфесту – проекти Влада Троїцького та Центру «ДАХ».

Марко Галаневич, актор театру ДАХ та музикант етно-хаос гурту ДахаБраха: «ГОГОЛЬFEST – це наша карма. Ми виступали під час першого фестивалю в Києві і в Маріуполі також вперше виступимо в рамках ГОГОЛЬFEST».

Максим Демський, директор фестивалю: «Маріуполь — це вже і є стартап! Місто має великий креативний та курортний потенціал і потребує розвитку, розвитку культурного простору. У багатьох місто асоціюється з індастріалом та промисловістю. Та можна і по-іншому гляну – неймовірна side-specific територія із заводами та великою кількістю закинутих дореволюційних будівель. І це все — на березі моря!

Однією з ідей Startup Гогольfest є перевизначити застарілий образ Маріуполя. Маріуполь – це щирі відкриті люди, що прагнуть до змін та розвитку. Тут є своя потужна креативна спільнота, котра може потужні речі створити з містом, якщо об’єднається. Ми впевнені, що фестиваль в Маріуполі відбудеться з розмахом та дасть змогу Україні та світу розкрити для себе це місто».

Інші новини