«Мистецька інтеграція»: митці досліджуватимуть простір Маріуполя

 З 22 до 30 квітня, в рамках візуальної програми [STARTUP] ГОГОЛЬFEST, в Маріуполі відбудеться проект «Мистецька інтеграція».

Під інтеграцією в широкому сенсі розуміють процес становлення цілісності, збереження взаємодіючих систем і налагодження між ними взаємних контактів.

Запрошені та локальні митці мають дослідити місто, як об’єкт для творчості, об’єднатись, трансформувати та інтегрувати фестивальні локації в культурно-мистецький простір. Результати колаборації маріупольських митців, Carbon Community та міжрегіональних авторів будуть представлені в різних техніках, а саме: живопис, інсталяція, фотографія, графіка, настінний розпис, стріт арт та перформанс.

Роботи можна буде побачити безпосередньо в публічному просторі міста одночасно з основною програмою [STARTUP] ГОГОЛЬFEST. Під час фестивалю проект трансформується в серію кураторських екскурсій, лекцій, виступів та дискусій. Більшість робіт залишаться в Маріуполі, решта напрацювань будуть експоновані в інших містах.

Програма подій:

22‒27.04.2018 Мистецька резиденція «Mariupol. Art Integration»
28.04.2018 Презентація проекту та серія кураторських екскурсій
29.04.2018 Серія лекцій, виступів та самопрезентацій
30.04.2018 Дискусійна платформа

Запрошені учасниці та учасники проекту: Юлія Манукян (Херсон) Юлія Логачева (Херсон), Дмитро Білокінь (Полтава), Олена Сіятовська (Дніпропетровськ), Дар’я Ковальова (Харків), Антон Логов, Олексій Бурдій (Київ).
Кураторка: Олександра Халепа

Дата: 22‒30.04.2018
Місце: м. Маріуполь
Організатори: Carbon,  Startup Гогольfest

Подія у Фейсбуці — fb.com/events/178528552869244/

 

[STARTUP] ГОГОЛЬFEST

З 27 квітня по 1 травня – Startup Гогольfest у Маріуполі.

Палац культури «Металургів», Палац культури «Молодіжний», Платформа «ТЮ», Театр Ляльок, кінотеатр «Перемога», Міський сад та Яхт-клуб «Азовсталь» – такі ключові майданчики Startup Гогольfest.

Startup Гогольfest – це більше 16 театрів, музичні легенди, художня резиденція, артисти із Франції, Швейцарії, тощо, і майже 100 подій протягом 5 днів.

У Міському саду буде Центральна сцена з вільним входом, де виступлять dakhabrakha, Kadebostany, Dakh Daughters, Один в канонеOY SOUND SYSTEM, ЦеШо, Аліна Орлова, Pianoбой, Tik Tu, Vivienne Mort.

Для входу на вистави театральної програми потрібно купувати квиток, повний перелік подій та квитки тут – bit.ly/buy-sugf

Інші новини
маріуполь.футболкуПрес-конференція STARTUP ГОГОЛЬFEST. ЦСМ "ДАХ", Київ, Україна. 2018