Про вхід на фестиваль

image853
[STARTUP] ГОГОЛЬFEST– це в основному буде множина:

— театральних вистав (Палац культури «Металургів», Палац культури «Молодіжний», Маріупольський театр ляльок, Платформа ТЮ);
— музичних виступів на Центральній сцені (з 18:00 до 22:00 у Міському саду) та Морській сцені (з 23:00 до 03:00 Яхт-клуб «Азовсталь»);
— показів прем’єрних кінокартин (кінотеатр «Перемога»)

Масштабні шоу з музичними хедлайнерами будуть у Міському саду – вхід вільний.

Експериментальна музична програма на Морській сцені – вхід за квитками, незабаром виставимо у продаж.

На вистави театральної програми – вхід за квитками. Вартість квитків до 15 квітня 100-120 гривень. Зараз вже є у продажу IYOV / опера-реквієм та Але вітер / кінетична вистава — ті вистави, що будуть проходити у тисячній залі ПК «Металургів». Незабаром відкриємо продаж на вистави, що будуть у ПК «Молодіжний», і наступна хвиля – Театр Ляльок та Платформа ТЮ.

Пільгові категорії населення (учасники АТО, пенсіонери, інваліди І-ІІ групи) можуть безкоштовно відвідувати театральні події та кіно. Кількість місць на кожну подію обмежена. Вхід за попередньою реєстрацією та при наявності відповідних документів.

Вхід дітям до 7 років безкоштовний без надання окремих місць у залі.

Всі події фестивалю можна відслідковувати у фейсбуці (список доповнюється). Підписуйтесь на події, аби дізнаватися більше про кожен цікавий продукт (до фестивалю наповнюватимемо кожну подію окремо, розкриватимемо більше інформації по її проекту).

Якщо вам цікаво більше зрозуміти про фестиваль і маєте питання – пишіть нам, будь ласка, повідомлення на сторінку Startup Гогольfest або на email startup.gogolfest@gmail.com .

Віва Маріуполь!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAvlcsnap-2018-04-12-08h28m41s489