Kadebostany і ДахаБраха вперше заграють в Маріуполі

KADEBOSTANY_Press_09_photo by BenoitJeannet

Серед хедлайнерів [STARTUP] ГОГОЛЬFEST – гості із Швейцарії Kadebostany, легендарні проекти ДахаБраха і Dakh Daughters, та найяскравіші представники сучасної української сцени – Один в каное, Tik Tu та ЦеШо.

Цього року, спеціально для Маріуполя, також сформовано безпрецедентну театральну програму з найкращих представників українського арт-простору. Серед них опера-реквієм “IYOV”, яка нещодавно відіграла аншлагові вистави у Нью-Йорку, соціальний експеримент «Собача будка», кінетичний перфоманс “…Але вітер…” та чимало інших.

Організатори планують задіяти більше 10 локацій в центрі Маріуполя. За 5 днів у просторі міста відбудеться більш, ніж 100 подій. Буде реалізовано 9 напрямків,  серед яких театральна та музична програми, різноманітні перфоманси, кіно, візуальне та літературне мистецтво.

_______________________________________________________________________

«Перш за все Маріуполь – це неймовірна локація із власною Side Specific, яка ніби спеціально створена для фестивалю. Наша мета не лише показати на що ми здатні, а й залучити місцеве населення до організації, передати їм наш багаторічний досвід та подарувати їх справжній культурний стартап», — розповідає директор ГОГОЛЬFEST Максим Демський.

_______________________________________________________________________

ГОГОЛЬFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, заснований Владом Троїцьким. Цьогорічний фестиваль, що отримав назву [STARTUP] ГОГОЛЬFEST відбудеться в Маріуполі, за підтримки міської ради та міжнародних фондів. Фестиваль має велику миротворчу, соціальну та культурно-просвітницьку діяльність. Його мета – об’єднувати країну, будуючи культурні мости.

[STARTUP] ГОГОЛЬFEST
27 квітня – 1 травня
м. Маріуполь

vlcsnap-2018-03-18-15h33m26s599Pianoбой На Вершинi Тур 20177 hi res (2)