23-24 листопада в Маріуполі пройде презентація проекту «Готель Континенталь»

23-24 листопада в Маріуполі пройде презентація проекту «Готель Континенталь» на базі ДК Молодіжний.

Протягом двох днів у просторі ДК Молодіжний пройде цілий ряд подій, зокрема:

  • концерт соціального кабаре Влада Троїцького «ЦеШо» у великій залі;
  • виступи музичних бендів протягом усієї ночі в просторі, що досі не використовувався;
  • окрема нічна сцена електромузики;
  • публічна презентація проекту «Готель Континенталь»: представлення архітектурних планів перебудови, філософії Центру, його місії, візії та цінностей.

«Готель Континенталь» – це проект трансформації «Молодіжного» у Центр сучасного мистецтва. В першу чергу, це буде простір для проведення виставок сучасного мистецтва та культурно-масових заходів, пов’язаних з театром, музикою, дизайном, кіно, модними показами, архітектурою і літературою.

Це доволі амбітний проект, який має на меті зробити ДК Молодіжний епіцентром культурного життя не лише Маріуполя, а і України. Як? Основна ідея в тому, аби запустити ЦСМ як кузню культурних проектів. Осередок, в межах якого не лише буде відбуватися презентація імпортних культурних продуктів, а і повноцінне продукування власного контенту. При чому, такого, що буде конкурентоспроможним на рівні світу.

Проект ЦСМ «Готель Континенталь» передбачає систематичне проведення театральних резиденцій – коли до міста будуть приїжджати українські, іноземні режисери та на місці готуватимуть продукти за участі маріупольських акторів та перформерів. Аналогічний підхід буде втілюватися й в інших дисциплінах.

Інтеграція ЦСМ «Готель Континенталь» у міжнародний контекст (як експорт, так й імпорт культурних продуктів) стає можливою завдяки міжнародній присутності ГОГОЛЬFEST – фестиваль відзначений Європейською фестивальною платформою EFFE, входить до її спільноти, є резидентом European Theater Convention та володіє множиною налагоджених партнерських зв’язків.

Інші новини
Прес-конференція STARTUP ГОГОЛЬFEST. ЦСМ "ДАХ", Київ, Україна. 2018